Lezing en filmfragmenten “Over die liefde gaat het” in het Alzheimer Café

2 juni 2022 om 16:40 Overig Deel je nieuws

Op dinsdagavond 14 juni is er weer een Alzheimer Café. Voor deze avond is uitgenodigd filmmaker en fotograaf Jaap van den Beukel. Wanneer bij zijn vader dominee Pieter van den Beukel in 2009 Alzheimer wordt vastgesteld, besluit hij het leven van zijn ouders vast te gaan leggen. Hun liefde blijft tot het einde onverminderd groot. Hij zal fragmenten uit zijn film “Over die liefde gaat het” vertonen en vertellen over zijn ervaringen met zijn vader. Deze film werd ook op televisie uitgezonden. 

advertentie

Graag ontmoeten we u op dinsdagavond 14 juni in het Grand Café van METS Center, Rembrandtlaan 1c te Bilthoven. Vanaf 19.30 uur staat de koffie klaar. Het programma begint om 20.00 uur en eindigt om 21.30 uur. U kunt voor de deur parkeren.

 Een Alzheimer Café is de benaming van een laagdrempelige ontmoetingsplaats voor mensen met ( beginnende) dementie, hun familieleden, vrienden en andere belangstellenden. Er staat iedere keer een ander thema centraal waarvoor een gastspreker wordt uitgenodigd. Er is ruimte voor informeel contact met elkaar. De toegang is altijd gratis, u hoeft zich niet van te voren aan te melden. De organisatie is in handen van Alzheimer Nederland, afd. Zeist e.o., een casemanager dementie en Silverein. Het Alzheimer café wordt elke tweede dinsdagavond van de maand georganiseerd, behalve in juli en augustus.

Coronamaatregelen zijn inmiddels losgelaten. Het Alzheimer café blijft wel  zorgen voor een veilige omgeving en daarnaast geldt uiteraard: blijf thuis bij klachten.

Wilt u meer informatie voor het Alzheimer Café, dan kunt u een e-mail sturen naar Alida Melkert, a.melkert-oosting@alzheimervrijwilligers.nl of u kunt bellen naar 030-6562977. Ook kunt u een kijkje nemen op de website: www.alzheimer-nederland.nl/regios/zeist-en-omstreken/alzheimer-cafe-debilt.