Vinkenplein gaat open!

22 februari 2022 om 12:51 Overig

BILTHOVEN Het Vinkenplein heeft een transformatie ondergaan en dat mag gevierd worden. Wethouder Smolenaers opent aanstaande vrijdag 25 februari officieel het vernieuwde Vinkenplein in Bilthoven Centrum.

advertentie

De afgelopen jaren werd er hard gewerkt om nieuwe horeca, winkels en woningen een plek te geven in het nieuwbouwproject. Ook werd het dorpsplein heringericht naar een plein met meer ruimte voor terrassen en groen. Onlangs zijn de eerste woningen van het luxe wooncomplex opgeleverd.

De transformatie van het centrum kende enkele tegenslagen. Zo kregen ondernemers te horen dat de Vinkenlaan langer open bleef liggen omdat de boot met sierbestrating vertraging had en moest het gevelwerk van het luxe wooncomplex opnieuw worden uitgevoerd.