DOS zit lekker in de westrijd.
DOS zit lekker in de westrijd. .

DOS wint van DKOD

15 december 2025 om 10:00 Overig

De laatste wedstrijd voor de kerst bracht DOS de eerste overwinning van de zaalcompetitie. Tegenstander DKOD (Heelsum/Renkum) was niet opgewassen tegen het goede spel van de thuisclub.

advertentie

DOS en DKOD waren beiden nog puntloos voorafgaand aan de wedstrijd. Beide teams waren dan ook gebrand op een goed resultaat. DOS speelde doordeweeks nog een inhaalduel tegen Viko. Deze wedstrijd ging helaas wel verloren, maar vooral na rust speelden de Westbroekers een prima partij. Deze stijgende lijn werd zaterdagmiddag in De Vierstee doorgetrokken. Vanaf het eerste fluitsignaal pakte DOS het initiatief en scoorde als eerste. Dat bleef zo tot aan de rust. Halverwege had DOS twee punten voorsprong.

De eerste periode na de hervatting was de organisatie wat minder. DKOD profiteerde daarvan en kwam bij 12-12 langszij. Dat was het teken voor DOS om te versnellen en met mooie aanvallen een voorsprong te pakken. Met een welverdiende overwinning van 20-14 werd zo 2025 goed afgesloten.

DOS is nu enkele weken vrij rond de feestdagen en hervat de competitie op zaterdag 10 januari.