Wolderwijd won verdiend in Maartensdijk van DOS Westbroek.
Wolderwijd won verdiend in Maartensdijk van DOS Westbroek. .

Geen winst voor DOS

20 november 2025 om 10:00 Overig

De tweede wedstrijd in de zaalcompetitie tegen het sterke Wolderwijd leverde helaas geen punten op voor DOS-Westbroek.

advertentie

DOS had leergeld getrokken uit de vorige wedstrijd en opereerde dit weekend in Zeewolde veel meer als team. Verdedigend steunden de spelers elkaar waar mogelijk en aanvallend was er meer vertrouwen in elkaar. 

Wolderwijd wordt als grootste titelkandidaat gezien en dat bleek vooral voor rust. In die fase lieten de Westbroekers zich het kaas van het brood eten en speelden ze veel te bleu. De thuisploeg profiteerde daar goed van en ging met 11-2 rusten.

Na de pauze werd het een heel ander spelbeeld. DOS herstelde zich goed en wilde een betere helft neerleggen dan voor rust. Dat lukte ook zeker, alleen vergaten ze zichzelf te belonen met doelpunten. 

Dat is jammer, maar positief is dat ze gelijk op gingen met de koploper. Wolderwijd won verdiend met 16-6.

Aankomende zaterdag speelt DOS thuis tegen Viko in de Vierstee. De wedstrijd begint om 17.50 uur.