
Op naar Amsterdam
29 december 2025 om 09:59 PaardensportHet is Lucy Groenen weer gelukt om een startplek te bemachtigen voor Jumping Amsterdam waar, voorafgaand aan het internationale geweld, op donderdag 22 januari nationale rubrieken worden verreden.
advertentie
Lucy reisde dit weekend af naar Oud-Karspel (NH) om daar de allerlaatste selectiewedstrijd voor Jumping Amsterdam te rijden. Vorig jaar had ze een ticket te pakken in de klasse 1.30 m, dit jaar betrad ze de ring in de klasse 1.35 m. Uit het relatief kleine deelnemersveld wisten slechts 3 deelnemers twee manches foutloos af te leggen waarna een barrage volgde. Maar de klassering die daaruit volgde was niet van belang want alle drie plaatsten ze zich voor deelname aan de rubriek op Jumping Amsterdam.
Lucy plaatste zich al eerder met een paard van haar werkgever in de klasse 1.20 m. Mendelien is in eigendom van Foekje ten Cate. Lucy heeft Mendelien in de springsport opgeleid, haar eigenaar brengt haar in de dressuur aan de start.











