Afbeelding

Rabobank ALS Lenteloop brengt € 157.000,- op

4 juni 2020 om 12:22 Algemeen

Begin deze week is het bedrag bekend gemaakt dat dit jaar door de Rabobank ALS Lenteloop en haar alternatieve “DOE WAT JE KAN!” actie bijeen is gebracht. In totaal heeft deze actie € 157.000,= opgeleverd. 

advertentie

Anders dan voorgaande jaren kon de bekendmaking dit keer niet tijdens een groots Lenteloop-feest met op de achtergrond muziek van de Hermes House Band. Vanwege Corona heeft de organisatie zich tot een kleine sobere en besloten bijeenkomst moeten beperken. Het bestuur van de Stichting Lenteloop was hierbij te gast op het gemeentehuis. Burgemeester Sjoerd Potters wilde graag onze gastheer zijn.

Naast de burgemeester, het bestuur van de Rabobank ALS Lenteloop en oprichter en initiator van de ALS Lenteloop Vincent Cornelissen, waren hierbij aanwezig: Migchel Dirksen, directievoorzitter Rabobank Rijn en Heuvelrug en onze hoofdsponsor, Gorrit-Jan Blonk, directeur van Stichting ALS Nederland, die de cheque in ontvangst nam en doorgaf aan professor Leonard Van den Berg, hoogleraar en coördinator van het ALS Centrum Nederland, die vanuit de rol het onderzoek naar de oplossing voor ALS aanstuurt. Dit jaar wordt het geld besteed aan TRICALS, een internationaal trial platform voor versneld medicijnonderzoek, en aan onderzoek naar Balans-zorg, als basis voor een haalbare exploitatie van het Maurits Huys.

Om te zorgen dat alle deelnemers aan de Rabobank ALS Lenteloop en haar DOE WAT JE KAN! actie, de sponsoren, donateurs en alle andere belangstellenden dit feestelijke moment toch kunnen meemaken, is er gezorgd voor een opname die via social media en via de website van Rabobank ALS Lenteloop kan worden bekeken.

Volgend jaar op 2e pinksterdag, 24 mei 2021, staat nu de Rabobank ALS Lenteloop lustrum-editie gepland. Dan hopen we weer als vanouds te kunnen knallen!