Als dochter van een muziekleraar begon Emmy al op haar vijfde met vioolspelen. (foto Sanja Harris Photography)
Als dochter van een muziekleraar begon Emmy al op haar vijfde met vioolspelen. (foto Sanja Harris Photography)

Emmy Storms in Theater Het Lichtruim

11 januari 2024 om 13:00 Algemeen

Op zondagmiddag 14 januari komt Emmy Storms naar Theater Het Lichtruim. Storms is een van de meest aansprekende violisten van haar generatie. Ze blinkt uit in het klassieke repertoire, maar ook in verschillende soorten volksmuziek. Met pianiste Cynthia Liem en klarinettist Vincent Martig is ze te beluisteren in Bilthoven. 

advertentie

Emmy Storms maakt deel uit van de volksmuziekgroep ‘Looking for Matthew’. Met pianiste Cynthia Liem vormt zij Duo Magma. Liem (1987) studeerde aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. In 2011 behaalde zij het diploma Master of Music. Parallel aan haar muziekstudie studeerde zij Kennistechnologie (Technische Informatica) aan de Technische Universiteit Delft. Sinds haar ingenieursdiploma cum laude in 2009 is zij universitair docent aan de TU Delft.

Klarinettist Vincent Martig is van alle markten thuis: muziek & kunst, educatie, organisatie & productie, en administratie & ondersteuning. Hij doet de productie van het Concertgebouw Jazz Orkest, zet zich vrijwillig in voor festivals zoals Wonderfeel en Schiermonnikoog Festival. Aanvang 15.00 uur in Theater Het Lichtruim, Planetenplein 2 te Bilthoven.

Kaarten zijn verkrijgbaar via kunstenhuisidea.nl/agenda

Lezersactie

Voor lezers van De Vierklank is een aantal kaarten ter beschikking gesteld. Om hiervoor in aanmerking te komen stuurt u vóór vrijdag 12 januari 12.00 uur een mail naar info@vierklank.nl met in het onderwerp ‘Emmy’. De kaarten worden vrijdagmiddag verloot onder de inzenders. Iedereen krijgt bericht.