Lichtruim Bigband geeft benefietconcert.
Lichtruim Bigband geeft benefietconcert. foto Frans Poot

Benefietconcert in de OLV kerk

19 december 2025 om 12:00 Overig

Zondag speelde de Lichtruim Bigband een benefietconcert, waarvan de opbrengst gaat naar de Stichting Samen Lachen en de Brandwonden Stichting.

advertentie

Stichting Samen Lachen organiseert via de Voedselbank uitjes voor kinderen bij wie dit door hun thuissituatie niet mogelijk is. Er zijn heel wat kinderen van 4 tot 12 jaar die er door hun thuissituatie nooit even uit kunnen. De stichting organiseert uitjes naar bijvoorbeeld een pretpark, een museum, een dierentuin, een voorstelling of een speeltuin. 

Bij de brandwondenstichting worden donaties o.a. ingezet om voorlichting te geven, maar ook ingezet voor onderzoek, scholing en het ontwikkelen van patiëntinformatie. Ook worden activiteiten met lotgenoten georganiseerd.

Dit concert werd georganiseerd door de Rotary De Bilt-Bilthoven en de Rotary Zandzegge. Onder de leiding van dirigent Anniek Brouwer speelde de band met enthousiasme een repertoire van swing, standard, jazz en Latin. 

(Frans Poot)