Peter Lusse, nog altijd bekend als Eddeped.
Peter Lusse, nog altijd bekend als Eddeped. foto Menno Bausch Fotografie Zeist

Peter Lusse in de Vierstee

22 mei 2025 om 10:00 Overig

Sojater en Stichting Vierstee 2.0 werken sinds eind 2023 samen om cultuur en amateurkunst in Maartensdijk te behouden. Deze werkgroep haalt de voorstelling ‘Eddie voor het Leven’ naar de Vierstee.

advertentie

Dertig jaar geleden speelde Peter Lusse de rol van Eddie in de TV-serie ‘Vrienden voor het leven’. In de voorstelling vertelt hij met smaak over hoe het allemaal begon, hoe het er aan toe ging en wat er daarna gebeurde. Over hoe zo’n comedyserie nou eigenlijk gemaakt wordt. Over de techniek van het comedy acteren. Over de bizarre avond dat ‘Vrienden voor het Leven’ de Televizierring won. Over wat humor nou eigenlijk precies is, en waarom het zo belangrijk is. Over een bizarre carrière, een woelig leven.

Daarmee ontstaat een avond mét humor óver humor, over voorspoed, maar ook over tegenwind. En omdat Peter cabaretier in hart en nieren is, blijven een paar conférences en liedjes u niet bespaard. Zaterdag 14 juni in de Vierstee Maartensdijk. Wees er snel bij: reserveren vierstee.nl.

(Harry Van de Berg)

Lezersactie

Voor lezers van De Vierklank is een aantal kaarten ter beschikking gesteld. Om hiervoor in aanmerking te komen stuurt u vóór 31 mei een mail naar info@vierklank.nl met in het onderwerp Eddie. De kaarten worden onder de belangstellenden verloot. Iedereen krijgt bericht.