Blijdschap bij de supporters in Bilthoven.
Blijdschap bij de supporters in Bilthoven.

SCHC gaat naar finale

20 mei 2025 om 14:00 Overig

SCHC Dames 1 won dit weekend in de halve finale van het landskampioenschap hockey in een tweeluik overtuigend van Pinoké (6-1). Zaterdag 24 mei om 16.00 uur is in Bilthoven de eerste finalewedstrijd tegen Den Bosch.

advertentie

SCHC liet er dit weekend geen gras over groeien tegen play-off-debutant Pinoké. 

In het Amsterdamse bos werd zaterdag ruim gewonnen, met 0-5, door goals van Pien Dicke (2x), Lisa Post, Yibbi Jansen en de pas vijftienjarige (!) Lotte Ruts. Op zondag werd het in Bilthoven 1-1, waarbij Trijntje Beljaars de gelijkmaker maakte.

De Stichtsche dames zijn daarmee voor de vierde keer op rij finalist. Net als vorig jaar is Den Bosch de tegenstander. SCHC is erop gebrand dit jaar de eerste landstitel voor de dames naar Bilthoven te halen. 

De club roept iedereen uit de omgeving op te komen aanmoedigen bij de eerste finalewedstrijd zaterdag aan de Kees Boekelaan in Bilthoven. Tickets zijn verkrijgbaar via www.schc.nl/tickets-play-offs .