
Muzikaal protest bij de KBH
27 januari 2024 om 17:37 Muziek Deel je nieuwsOp zaterdag 10 februari 2024 geeft de Melodie Percussiegroep van de Koninklijke Biltse Harmonie haar jaarlijkse Winterbeats concert, ditmaal met het zeer relevante en boeiende thema ‘Songs of Protest’. Ook de Opleidings Melodie Percussiegroep, voor beginnend slagwerkers, treedt deze avond op. Beide groepen staan onder leiding van Marcel Heijnen.
advertentie
Het is verbazingwekkend welke protestliederen toch bekend in het gehoor klinken, denk bijvoorbeeld aan ‘Fragile’ van Sting, ‘Another Brick in the Wall’ van Pink Floyd, maar ook ’99 Luftballons’ van Nena. Allemaal nummers over een groot maatschappelijk probleem zoals ongelijkheid, onderdrukking, onrust en oorlog, gezet op uitmuntende en herkenbare muziek.
Voor deze gelegenheid wordt samengewerkt met een zangeres uit De Bilt, namelijk met Annette Niessen. Annette zingt al van kinds af aan en schrijft ook zelf muziek en liedjes. Zij is zeer enthousiast over het thema van Winterbeats en hoopt met haar vocale talenten een waardevolle bijdrage te leveren aan dit concert. “Het thema strijdliederen is in deze tijd ontzettend relevant en het raakt mij om over dit thema te mogen optreden samen met de KBH, ” vertelt zangeres Annette.
Het concert vindt plaats in gebouw ‘De Harmonie’, Jasmijnstraat 6b in De Bilt.
Aanvangstijd 20.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur). De toegang bedraagt € 10,--, kaarten zijn verkrijgbaar via reserveren@biltseharmonie.nl













