Afbeelding

Buitenbioscoop in het Van Boetzelaerpark

24 juni 2024 om 09:57 Evenementen

DE BILT Op zaterdag 6 juli wordt na het grote succes van de afgelopen jaren wederom de jaarlijkse Buitenbios georganiseerd in het mooie Van Boetzelaerpark in De Bilt. In deze bijzondere entourage genieten bezoekers van topfilms op een groot bioscoopscherm. De afgelopen jaren bleek deze bijzondere tijdelijke bioscoop een groot succes.

advertentie

‘s Middags wordt de kinderfilm Strange World (Nederlands ingesproken) vertoond. Kinderen kunnen zich samen met hun ouders lekker nestelen op kleedjes en stoelen op het grasveld in het park. Voor velen een vrolijke start van de zomervakantie.

’s Avonds is gekozen om opnieuw een muziekfilm te vertonen. Dit jaar is dat Rocketman, over het leven en de fantastische muziek van Elton John.

Diverse food trucks maken het feest compleet. Voor de bezoekers verzorgen zij lekkere snacks en verschillende dranken. Mocht het Nederlands elftal op zaterdagavond 6 juli onverhoopt de kwarfinale spelen van het EK Voetbal dan wordt de avondfilm vervroegd. De bezoekers van de avondfilm kunnen dan aansluitend gezamenlijk de wedstrijd van 21.00 uur kijken op het grote scherm.

Dit is een initiatief van Rotaryclub De Bilt – Bilthoven dat hiermee tevens geld wil inzamelen voor het goede doel van Stichting Long Covid, dat zich inzet voor onderzoek naar de oorzaken en behandeling van long Covid.


Meer informatie, en de mogelijkheid om kaarten te kopen, is te vinden op www.Buitenbiosdebilt.nl.

Afbeelding