Team Voltaire
Team Voltaire

Werken bij uniek culinair landgoed Parc Broekhuizen

15 mei 2025 om 21:46 Baan Dichtbij

Werken op een plek waar je met een enthousiast team een prachtige ervaring voor gasten neerzet: wie wil dat niet? Bij Parc Broekhuizen ligt de focus op het culinaire aspect en werken op het hoogste niveau, zowel in het hotel als in de restaurants. Medewerkers van Parc Broekhuizen waarderen hun werk vanwege de teamspirit, de mooie locatie, de vrijheid om zelf invulling aan hun werk te geven en ook de toegankelijkheid van het team. Bij Parc Broekhuizen werk je met plezier en dat is heel wat waard: zeker als je ook nog eens in de buurt woont.

advertentie

Bij Bistro LOF genieten gasten van een heerlijke toegankelijke lunch, borrel of diner. Er staan unieke gerechten op het menu, bereid met lokale en pure ingrediënten. Gasten kunnen hier uitgebreid tafelen en zijn ook welkom voor een glas wijn op het terras na een wandeling in de omgeving. 

BEDIENING

Bistro LOF zoekt medewerkers in de bediening die ervaring in het vak hebben of die het leuk vinden om het vak te leren. Ook het keukenteam wordt uitgebreid met een Chef de Partie. Heb jij een passie voor eten en drinken, sta je open voor flexibele werktijden en heb je zin om te werken in een enthousiast team? Dan is dit de plek die je zoekt!

MICHELINSTER

Het met een Michelinster bekroonde Restaurant Voltaire biedt haar gasten een ervaring op topniveau. Het team is gepassioneerd en wil het verschil maken in culinaire beleving en gastvrijheid. Restaurant Voltaire zoekt een Assistent Sommelier: als je een passie voor wijnen hebt, solliciteer dan op deze unieke functie. De jonge en getalenteerde sommelier Nils Snitselaar leert je alle kneepjes van het vak. Een wijnopleiding of de bereidheid om er een te volgen is een vereiste. Daarnaast zoekt Restaurant Voltaire een Chef de Rang: iemand die van experts wil leren of juist al veel kennis en ervaring heeft. Werken in een fine dining restaurant met zeer gepassioneerde collega’s: dat klinkt als een geweldige uitdaging!

MOESTUIN

Liever in de buitenlucht werken in de prachtige moestuin? Als Tuinder kweek je gewassen voor de keukens van het landgoed. Zo’n leuke vacature kom je niet iedere dag tegen.

Enthousiast? Kijk voor meer informatie op www.parcbroekhuizen.nl of neem contact op met Caroline via info@parcbroekhuizen.nl.