Kinderen van het Zonnewiel beginnen aan de Avondvierdaagse
Kinderen van het Zonnewiel beginnen aan de Avondvierdaagse Jentl van Wijk

Avondvierdaagse 2024: ‘Wandelen door regen en zonneschijn’

27 mei 2024 om 15:47 Tennis

DE BILT Het was gelijk spannend de eerste dag van de Avondvierdaagse; kon het wandelevenement van start of niet? Gelukkig konden de lopers de eerste dag gaan wandelen. Na de start in de regen, werd het prima wandelweer. Wethouder Smolenaers gaf het startschot en 1200 wandelaars liepen het veld af bij FC De Bilt.

advertentie

Op woensdagavond, traditioneel de Vaantjesdag, liepen nog meer wandelaars mee, 1500 lopers, want dan lopen ook de kinderen van groep 1 en 2 mee met de Avondvierdaagse. De Melody Percussiegroep speelde op die avond tijdens de start en bij binnenkomst van de wandelaars. De percussiegroep kon op veel enthousiaste reacties rekenen.

Onder de lopers zijn individuele lopers maar ook de Brandweer, FC De Bilt en dertien scholen uit de Bilt, Bilthoven en Voordorp (Utrecht) zoals Wereldwijs, de Julianaschool en OBS Voordorp. De routes gingen richting Groenekan, de Leijen, het Houdringe bos en langs de Hooge Kampse Plas zodat de Avondvierdaagse door verschillende gebieden van onze gemeente liep. Het evenement eindigde weer met regen, helaas. Het Nederlands Brandweerorkest zat droog onder een overkapping langs de Hessenweg zodat er toch nog muziek was tijdens de intocht. Al met al een geslaagde Avondvierdaagse. 

Handje helpen

De organisatie van de Avondvierdaagse hoopt op nog meer deelnemers volgend jaar maar kan ook meer helpende handen gebruiken. Bijvoorbeeld voor het nalopen van de routes, aanvragen van subsidies, helpen bij inschrijvingen, opbouwen en opruimen van het veld en het fietsenrek, het regelen van het verkeer, muziek maken, achter de routes aan fietsen enzovoort. Draagt u het evenement een warm hart toe en wilt u wel wat doen? Mail dan naar info@avondvierdaagse-debiltbilthoven.nl.