De T-Zide viert de ongeslagen thuisreeks mee.
De T-Zide viert de ongeslagen thuisreeks mee. foto Linda Rijksen

TZ wint ook laatste thuiswedstrijd

11 maart 2025 om 10:00 Korfbal

Ondanks dat er nog één wedstrijd te spelen is, is er voor TZ aan de bovenkant van de poule niks meer spannend. De kampioen is bekend en TZ eindigt als goede tweede. Afgelopen zaterdag traden zij, voor het laatst in de Vierstee deze competitie, aan tegen de nummer 3. Swift Amsterdam wist in Amsterdam van TZ te winnen. Aan de stand zou het niks veranderen, maar de Maartensdijkers waren gebrand op revanche. 

advertentie

TZ startte scherp. Ze sloegen een gat van twee en daarmee was de eerste toon gezet. De wedstrijd begon fysiek, en bleek zo te blijven. Overal werden harde duels uitgevochten maar TZ lieten zich niet door de Amsterdamse bluf uit het veld slaan. Ze gingen met voorsprong rusten.

Ook in de tweede helft was het wedstrijdbeeld hetzelfde. Beiden ploegen gaven weinig weg maar TZ wist de voorsprong te behouden. Met 24-17 floot de scheids af. 

Hiermee is TZ dit zaalseizoen thuis ongeslagen gebleven. De enthousiaste supporters van de T-Zide hebben daar geheid een groot aandeel in gehad. 

(Sterre Thijs)