Afbeelding

Volkskerstzang Maartensdijk

16 december 2022 om 16:00 Algemeen

Maandag 19 december gaan om 19.00 uur de deuren open van de sfeervol ingerichte St. Maartenskerk aan de Nachtegaallaan in Maartensdijk. 

advertentie

Deze 53ste Volkskerstzang is vooral gericht op het samen zingen van de bekende kerstliederen afgewisseld met muziek of zang. Voor velen het echte begin van de kerstperiode. 

De vertrouwde mensen doen weer mee: Muziekvereniging Kunst en Genoegen o.l.v. John Leenders, organist Jochem van der Waals, fluitiste Carola van Iersel, solisten Michaëla Bijlsma en Lolita Hooglugt en het St. Maartenskoor o.l.v. Peter Steijlen. 

De collecte bij de deur wordt gebruikt voor de bestrijding van de onkosten en wat er overblijft is bestemd voor de plaatselijke Voedselbank. De Volkskerstzang duurt ongeveer één uur.