Dos weet de korf te vinden.
Dos weet de korf te vinden.

DOS pakt inhaalpunten in Middelburg

7 maart 2023 om 13:00 Algemeen

Na een noodgedwongen afgelasting in december, moest er voor DOS nog steeds een inhaalwedstrijd worden ingepland. En zo reisde de gehele DOS-gemeenschap afgelopen wekend af naar Middelburg om daar dan eindelijk de wedstrijd tegen Swift te spelen.

advertentie

Swift speelt met een team dat zich dit jaar prima kan handhaven in de hoofd-Klasse B en daar een mooie 4e plaats bezet. Swift is dus zeker een tegenstander waar door het team van coach van Brenk rekening mee moet worden houden.

De thuisploeg nam bij aanvang van de wedstrijd dan ook direct het initiatief en liep al snel uit naar een 8-4 voorsprong. Maar in tegenstelling tot voorgaande wedstrijden bleef het team uit Westbroek de rust zelve. Misschien wel een beetje te rustig waren de geluiden bij het meegereisde publiek; ‘Er zal toch niet weer een verassing in de lucht hangen’?

DOS kwam de 2e helft super gedreven uit de kleedkamer en speelde al direct met veel meer snelheid de ballen rond. Men was zich er van bewust dat er een tandje bij moest; het oogde daarentegen wel wat zenuwachtiger. De ballen vielen er in vergelijking met de 1ste helft nu wel in. En de focus was veel meer gericht op de afgesproken taken dan op het scoren. En dit werpt zijn vruchten af want in het laatste 10 minuten had DOS een 12-7 achterstand omgebogen naar een 14-15 voorsprong en werd het toch weer een spannend einde. Maar DOS liet zich niet meer verassen en wist dan ook deze uitwedstrijd winnend af te sluiten (17-18).         (Fred van Ettikhoven)