Reehorst doet z’n best om het TZ moeilijk te maken.(foto Wilma de Heer)
Reehorst doet z’n best om het TZ moeilijk te maken.(foto Wilma de Heer)

Tweemaal Zes wint laatste wedstrijd dit seizoen

19 maart 2024 om 16:00 Algemeen

Afgelopen zaterdag werd er door TZ1 en 2 tegen Reehorst gespeeld. Uit werd er door het tweede nipt gelijk gespeeld. Deze week moest er gewonnen worden voor handhaving. Dat deed het team vol overtuiging: het werd 23-10. Door TZ1 werd er uit met ruime cijfers gewonnen. De energie zat er door de winst van TZ2 goed in.

advertentie

Hoewel het team eigenlijk niet in de problemen heeft gezeten, was het spel bij vlagen niet zo goed als verwacht. TZ scoorde gelukkig makkelijk en veel, maar het aantal overtredingen en onscherpte in de verdediging zorgde ervoor dat Reehorst toch aan kon haken. Waar de wedstrijd na een 12-5 voorsprong in het slot gegooid had moeten worden, lieten de Maartensdijkers teveel toe en kwam Reehorst altijd op een doelpunt of 4 verschil mee. Zoals gezegd, echt spannend werd het niet meer. Ze speelden de wedstrijd keurig uit. De wedstrijd eindigde in 29-24.

Het werd een vier-punten-weekend voor TZ. Hiermee eindigden beide ploegen dit zaalseizoen op de zesde plek. Voor allebei niet helemaal de doelstelling voor dit jaar, maar wel toepasselijk voor een club met de naam Tweemaal Zes. (Sterre Thijs)