
Kaartverkoop Zomergasten gestart - lezersactie
25 mei 2024 om 12:00 AlgemeenNa maanden voorbereiding staat alles in de startblokken en start de kaartverkoop voor Zomergasten, een prachtige buitenvoorstelling op het schilderachtige landgoed Eyckenstein. De voorstellingen vinden plaats op 20, 22 en 23 juni en 28, 29 en 30 juni.
advertentie
Theater in ’t Groen gaat wederom een klassiek stuk spelen dat in een eigentijds jasje is gestoken. Regiseur Arie de Mol bewees al twee keer eerder dat de spelers van Theater in ’t Groen onder zijn regie een prachtige middag- of avondvullende voorstelling kunnen spelen. Het stuk Zomergasten van de Russische schrijver Gorki is daarvoor bij uitstek geschikt; het wordt al meer dan honderd jaar gespeeld en de thema’s, die het aansnijdt zijn tijdloos.
Zomergasten
We zien een groep welgestelde vrienden, die ondanks de weelde waarin zij leven, worstelen met hun leven, hun passies, hun relaties en hun onzekerheden. Gorki fileert genadeloos maar ook met veel gevoel voor humor, de leegte in het bestaan van deze vrienden die ondanks alle turbulentie toch op zoek zijn naar een zinvol leven. Zoals altijd bij voorstellingen van Theater in ’t Groen, draagt de begeleidende muziek geweldig bij aan de sfeer in de voorstelling, met muzikanten uit het muzikale Groenekan. Pianist Peter Huber improviseert op zijn piano en ondersteunt en versterkt zo de voorstelling op een prachtige manier.
Kaartverkoop Zomergasten gestart
De voorstelling wordt extra sfeervol, omdat gespeeld kan worden op Landgoed Eyckenstein, een van de mooiste landgoederen in gemeente De Bilt vanwege zijn bijzondere natuur- en cultuurhistorische waarde. Al bijna honderdvijftig jaar is dit landgoed in het bezit van verschillende generaties van de familie Van Boetzelaer. Zij verzorgen het landgoed en houden het open voor iedereen die wil genieten van de sprookjesachtige natuur en de bijzondere flora en fauna. De familie Van Boetzelaer heeft ook een groot hart voor de culturele mogelijkheden die het landgoed de gemeenschap biedt; er is nauwelijks een mooiere locatie voor buitentheater denkbaar dan hier, in het prachtige park achter het landhuis. Theater in ’t Groen maakt dan ook dankbaar gebruik van de generositeit waarmee deze plek voor hun theater opengesteld wordt.
Alles staat klaar
Een grote productie als Zomergasten kan niet zonder de inzet van een grote groep vrijwilligers. Met veel enthousiasme en hart voor theater hebben zij alles voorbereid. En wanneer alles is uitgedacht en op zijn plek staat, dan is Landgoed Eyckenstein er helemaal klaar voor om iedereen een fantastische middag of avond te bezorgen. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.theaterinhetgroen.nl. (Wilma Vollebergh)
Lezersactie
Voor lezers van De Vierklank is een aantal tickets ter beschikking gesteld voor de voorstelling van zaterdagmiddag 22 juni en zaterdagmiddag 29 juni. Om hiervoor in aanmerking te komen stuurt u vóór 31 mei een mail naar info@vierklank.nl met in het onderwerp ‘zomergasten’. De tickets worden onder de belangstellenden verloot. Iedereen krijgt bericht.












