
Mevrouw Haitsma - Vriend viert haar 100ste verjaardag
21 juli 2026 om 14:00 OverigOmringd door haar kinderen, klein en achterkleinkinderen viert mevrouw Haitsma een bijzondere mijlpaal, haar 100ste verjaardag.
advertentie
Een eeuw vol herinneringen, waarvan een groot deel nauw verbonden is met Den Dolder en Bosch en Duin. Jarenlang stond ze achter de toonbank van de melkzaak aan de Dolderseweg, waar klanten niet alleen hun melk en kruidenierswaren kwamen halen, maar ook een praatje maakten.
Zelfstandig
In een eerder interview in de Dolderse Kroniek vertelde ze hoe vanzelfsprekend hard werken vroeger was. Het runnen van een melkwijk, klanten helpen in de winkel en ondertussen zorgen voor het gezin hoorde simpelweg bij de dagelijkse gang van zaken. Mevr. Haitsma woont op haarzelf waarbij ze kookt en ook de afwas graag zelf doet maar het ramen lappen en de boodschappen over laat aan haar kinderen. Twee kleinkinderen verrasten haar op de 15e juli door haar op te halen met een volkswagenbusje gelijkend op het busje waarmee haar man, die sinds 1995 is overleden, de melk bezorgde in Bosch en Duin en haar naar de feestlocatie bracht alwaar ook de burgemeester van de Bilt, dhr. Maarten Haverkamp haar de felicitaties kwam overbrengen.
Foto’s
Mevr. Haitsma had veel te vertellen en de komst van de burgemeester werd zeer op prijs gesteld. Het werd een gezellige middag met de 66 kinderen, klein en achterkleinkinderen waarbij een pasfoto shoot veel belangstelling trok door alle leeftijden. Vooral de jeugd ging, uitgedost met hoedjes en gekleurde brillen, alleen of met meer op de foto. Ook overgrootmoeder ging met velen op de gevoelige plaat gevolgd door een heerlijk buffet. Het was echt een eeuwfeest.








