
Lezersactie - Duo Gaitar in Huize Gaudeamus
21 maart 2026 om 20:00 OverigDuo Gaitar in Huize Gaudeamus
advertentie
Op zondag 12 april om 16.00 uur brengt Duo Gaitar chanson, jazz en Braziliaanse muziek samen.
Duo Gaitar bestaat uit Rutger Mathys (Gent, BE) en Marijn van der Linden (Rotterdam, NL). In dit project ontmoeten hun muzikale persoonlijkheden elkaar en zoeken ze naar een manier om bestaande grenzen te verleggen en raakvlakken te vinden in hun spel.
Rutger studeerde chromatische mondharmonica aan het conservatorium van Rotterdam, waar hij jazz, tango en Latin muziek speelde.
Marijn studeerde in 2005 af als jazzgitarist. Al sinds zijn conservatoriumtijd voelt hij zich aangetrokken tot Braziliaanse muziek. Dit bracht hem ertoe om cavaquinho en de akoestische zevensnarige gitaar te gaan spelen. Zie www.huizegaudeamus.nl/Wereldmuziek.
Lezersactie
Voor lezers van De Vierklank is een aantal toegangskaarten ter beschikking gesteld. Om hiervoor in aanmerking te komen stuurt u vóór 26 maart een mail naar info@vierklank.nl met in het onderwerp Gaitar. De kaarten worden onder de inzenders verloot. Iedereen krijgt bericht.













