Bloemen voor Peter die de overstap maakt van Dames1 naar Heren 1.
Bloemen voor Peter die de overstap maakt van Dames1 naar Heren 1. .

Ervaren trainer maakt overstap binnen de club - Nieuwe trainer voor Heren 1 Salvo

26 mei 2025 om 16:00 Overig

Het eerste herenteam van volleybalvereniging Salvo ’67 heeft eindelijk weer een vaste trainer.

advertentie

Peter, de oud-trainer van dames 1, neemt vanaf komend seizoen het roer over. Met zijn jarenlange ervaring binnen de club én een scherp oog voor het spelletje hoopt hij heren 1 naar een hoger niveau te tillen.

De heren hebben de afgelopen seizoenen moeten roeien met de riemen die ze hadden. Door het ontbreken van een vaste trainer was het niet altijd makkelijk om continuïteit in het spel en de trainingen te houden. Door inzet, onderlinge samenwerking en spelplezier hebben de spelers zich goed ontwikkeld en zijn ze steeds beter op elkaar ingespeeld geraakt.

De nieuwe trainer kent de vereniging als geen ander en heeft zich de afgelopen jaren bewezen als een betrokken en gedreven coach bij dames 1. Dat hij binnen de club actief blijft, wordt alom gewaardeerd. ‘We zijn ontzettend blij dat hij de stap naar heren 1 maakt’, zegt de voorzitter van Salvo ’67. ‘Hij brengt niet alleen ervaring, maar ook passie, structuur en een duidelijke visie mee. Precies wat dit team nodig heeft.’

Heren 1 kijkt met hernieuwd vertrouwen vooruit naar het komende seizoen. Met een vaste trainer aan het roer hopen de mannen stappen te maken en stabieler te presteren.