
TZ schenkt korfbalpaal
15 april 2025 om 14:00 OverigDankzij een mooie samenwerking tussen korfbalvereniging Tweemaal Zes en basisschool Martin Luther King in Maartensdijk staat er nu een korfbalpaal op het schoolplein. De vereniging sponsorde de paal om kinderen spelenderwijs in beweging te brengen en kennis te laten maken met korfbal.
advertentie
Om de paal te plaatsen werd hulp ingeschakeld van Gebroeders van Vliet Tuin- & Boomspecialisten. De Maartensdijkse sponsor van Tweemaal Zes zette hun apparatuur en mankracht graag in om de paal te plaatsen: ‘Wij vinden het leuk om de plaatselijke school en korfbalvereniging te kunnen helpen en hiermee het sporten te stimuleren’.
De school en TZ hopen dat de korfbalpaal volop gebruikt gaat worden en de kinderen er veel sportplezier aan beleven. Een mooi voorbeeld hoe sport en onderwijs elkaar versterken.
Om kinderen al in een vroeg stadium kennis te laten maken met korfbal organiseert korfbalclincis voor basisschoolleerlingen. Eerder volgden de leerlingen van de MLK-school al een clinic en in mei staat er opnieuw één gepland. (Joëlle van Utrecht)













