Een trouwe schare fans is meegereisd naar Zaandam.
Een trouwe schare fans is meegereisd naar Zaandam. Jeroen vd Berg

TZ verliest in return

27 januari 2025 om 19:41 Overig

Afgelopen zaterdag was het voor Tweemaal Zes tijd voor de return tegen KVZ ‘23. Thuis werd er met 20-19 gewonnen van de Zaandammers. Met beide ploegen bovenaan de ranglijst met 14 punten beloofde het spannend te worden.

advertentie

Samen met veel Maartensdijks publiek, opgeroepen door de supporters van de T-Zide, begon de wedstrijd in een sfeervolle hal om vijf uur. KVZ ‘23 zette al gauw de 2-0 op het scorebord. Na de vakwissel had TZ hier direct antwoord op en wisten ze weer gelijk te komen. Tot 7-7 bleef het gelijk opgaan. KVZ ‘23 was vervolgens trefzekerder. Zij sloegen een gat van vier. TZ wist hierna tot de rust nog een keer te scoren, KVZ ook. De ruststand was 12-8. 

Nog geen man overboord voor de gasten, maar dat er hard gewerkt moest blijven worden was duidelijk. Alleen dan zou de wedstrijd nog om kunnen keren, want KVZ liet de teugels niet vieren. Het gat werd nog even verkleind naar drie doelpunten verschil, maar de Zaandamse ploeg wist de voorsprong alleen maar verder uit te breiden. TZ bleef hard vechten tot de laatste minuut maar het bleek deze keer tekort te komen. Het werd 27-19. Jammer voor het meegereisde publiek dat niet getrakteerd werd op de punten, maar KVZ ‘23 was een maatje te groot. TZ staat nu tweede in de poule. Volgende week spelen ze weer thuis in De Vierstee tegen Oosterkwartier. (Sterre Thijs)