
Top 2000 dienst ‘Brand New Day!’ in Oosterkerk Zeist
12 december 2024 om 17:00 MuziekZEIST/DE BILT De laatste week van het jaar luisteren we allemaal naar de Radio 2 Top 2000. Halverwege de lijst der lijsten is er op zondagavond 29 december in de Oosterkerk in Zeist een Top 2000 kerkdienst. Deze dienst heeft als thema ‘Brand New Day!’ De Oosterkerkband en vrouwenkoor ‘Eigen Wijs’ brengen nummers uit de Top 2000.
advertentie
NUMMERS MET INHOUD
,,In de Top 2000 staat veel muziek met inhoud: nummers die emoties teweeg brengen, kippenvel geven en herinneringen oproepen. Sommige songs gaan expliciet over geloof of God. Bijna alle popmuziek heeft te maken met liefde, dood, verlangen en troost. Of je gelovig bent of niet, we verlangen allemaal naar een ‘Brand New Day’. Voor deze Top 2000 dienst heeft de Oosterkerk Zeist een aantal nummers gekozen die hier uiting aan geven. Denk aan It’s a new day, Nije dei of Door de wind. De uitsmijter laat zich al raden”, laat predikant Henk Jansen van de Oosterkerk weten.
Iedereen is van harte welkom om lekker mee te zingen. De beide predikanten van de Oosterkerk, Irma en Henk Jansen-Kleinjan, zullen op een lichtvoetige manier de diepere inhoud van de nummers verbinden met de Bijbels boodschap en de tijd van nu.
Aan het einde van de dienst is er een gezellig ‘Top 2000 café’ in de Eastcoast, het bruine café van de Oosterkerk.
De dienst duurt van 19.30 tot 21.00 uur, zaal open om 19.00 uur, de Oosterkerk zit aan de Woudenbergseweg 44 in Zeist.
De toegang is gratis. Er wordt een collecte gehouden om de kosten te dekken. Een deel van de opbrengst gaat naar de kinderen van Oekraïne, een project van Kerkinactie.
Voor meer informatie: Henk Jansen, telefoonnummer 06-18040814, email: henkkleinjansen@gmail.com
Zie ook: www.top2000kerkdienst.nl en www.oosterkerkzeist.nl.














