In de pluktuin kunt u een mooie bos bloemen plukken.
In de pluktuin kunt u een mooie bos bloemen plukken. stock

Zomeropenstelling Kwekerij en boomgaard met bloemenpluk

28 juni 2024 om 13:21 Activiteiten

SOEST/BAARN De Kwekerij/boomgaard tegenover Paleis Soestdijk gaat deze zomer ieder weekend gratis open voor publiek, meestal op zaterdag, soms zondag, altijd van 11.00 tot 16.00 uur. 

advertentie

Voor een kleine prijs kan in de pluktuin een mooie bos gifvrije bloemen worden geplukt. Om 12.00 en 14.00 uur kan gratis deelgenomen worden aan een rondleiding door vrijwilligers van IVN. De tuinen staan er weelderig en bloemrijk bij. Behalve boomgaarden, bessentuinen, een notentuin en heestertuin, zijn er een moestuin, meerdere (wilde) bloementuinen, kruidentuin, een grote kas en een nieuwe medicinale kruidentuin. Er zijn zitjes voor een picknick. 

De open dagen zijn op de volgende data: 13, 21 en 27 juli, 3, 10, 18, 24 en 31 augustus en 7 en 15 september. Op woensdag 17 juli is er een gratis midzomeravond-rondleiding, open vanaf 19.00 uur, start 20.00 uur. Het accent ligt dan op biodiversiteit. Zie ook www.ivn.nl/afdeling/eemland of www.paleissoestdijk.nl.