
DOS verliest van kampioen Hebbes
8 juni 2026 om 19:12DOS speelde de laatste week van de competitie twee wedstrijden met wisselend succes.
advertentie
Op donderdagavond speelde het team uit Westbroek een inhaalwedstrijd op natuurgras tegen nummer twee De Corvers in Hilversum. Ze behaalden daar een mooi resultaat met een 15-15 gelijkspel.
Twee dagen later op zaterdag stond de laatste wedstrijd van het seizoen op het programma. Een thuiswedstrijd in Westbroek tegen Hebbes dat reeds kampioen was.
Het leek zeker voor rust of de zware wedstrijd op natuurgras van donderdagavond nog in de benen zat. Het was een moeizame 1e helft met slechts drie doelpunten voor de thuisploeg.
Na de onderbreking begon het een beetje te lopen. DOS speelde toen al met Lieke Seldenrijk uit de J1 in het team, want net voor rust moest Femke Schekkerman met een enkelblessure het veld verlaten.
DOS creƫerde na rust weer heel veel kansen, maar benutte er te weinig. Hebbes daarentegen was wel zuiver en scoorde gemakkelijk en liet zo zien de terechte kampioen te zijn.