
Cheque voor St. Cultuurpodium
30 mei 2026 om 14:00 Maatschappelijk Deel je nieuwsTijdens het open podium De Clou van vrijdag 29 mei werd door de Lionsclub Bilthoven 2000 dames, Bettina Sturm, Pauline Meijer en Leyla Boumans een cheque ter waarde van €1250,- overhandigd aan Stichting Cultuurpodium De Bilt.
advertentie
Namens Stichting Cultuurpodium De Bilt werd de cheque in ontvangst genomen door jonge pianiste Karlijn Slagman, die begeleid en gecoacht wordt door mensen van de stichting en Crowdsurf Popschool.
Autodidact
Karlijn Slagman is een, minder kansrijke, autodidactische pianiste van net 18 jaar die nog geen twee jaar piano speelt. Bijzonder is dat zij bij gemis aan een piano thuis, oefende op piano’s op plekken zoals stations en de bibliotheek aan de Neude. Door gebrek aan lesgeld leerde zij pianospelen door kijkend op haar telefoon de stukken na te spelen. Karlijn zal op 5 juli dit jaar aan het Biltse Jongeren Award muziekfestival deelnemen, en zodoende hoopt zij een jaar lang gratis pianolessen te winnen.
De waarde van de cheque zal worden besteed aan coaching en culturele ontwikkeling van minder kansrijke Biltse jonge muzikanten, die verder van Stichting Cultuurpodium De Bilt belangeloos een podium krijgen waar zij hun muzikale ontwikkelingen aan het Biltse publiek ten gehore kunnen brengen.