Nadine Barroso met haar nieuwe boek.
Nadine Barroso met haar nieuwe boek. .

Nieuwe thriller van Barroso

18 mei 2026 om 12:08

Een ogenschijnlijk gezellig familieweekend vormt de basis voor de nieuwe thriller van schrijfster Nadine Barroso uit Bilthoven. In haar boek staat de zoektocht naar verborgen familiegeheimen centraal.

advertentie


De thriller draait om Gwen, die als kind als enige een verwoestende brand tijdens het jaarlijkse familieweekend overleefde. Jaren later gaat zij op zoek naar de waarheid achter de tragedie. Volgens Barroso is het verhaal “een bloedstollende zoektocht naar de waarheid” waarin duistere familiegeheimen langzaam worden blootgelegd.


De inspiratie voor het verhaal haalde de auteur uit herkenbare situaties binnen families. 'Iedereen heeft wel ervaringen met familieweekenden,' vertelt ze. 'Je kunt even niet aan elkaar ontsnappen en dat kan beklemmend zijn. De spanningen en onderhuidse frustraties vormen een perfecte basis voor een thriller.'


Barroso voelt zich sterk aangetrokken tot het thrillergenre vanwege de psychologische spanning. Ook vindt ze het belangrijk om lezers telkens te verrassen. In hoofdpersoon Gwen verwerkt de schrijfster ook iets van zichzelf. Net als haar personage observeert Barroso graag mensen, iets wat haar helpt om haar karakters tot leven te brengen.


Op 20 juni signeert Nadine Barroso haar boek vanaf 14.00 uur bij Bilthovense Boekhandel.


Lezersactie

Voor lezers van De Vierklank is een aantal boeken ter beschikking gesteld. Om hiervoor in aanmerking te komen stuurt u vóór DATUM een mail naar info@vierklank.nl met in het onderwerp Familieweekend. De boeken worden onder de inzenders verloot. Iedereen krijgt bericht.