
Natuurwerkdag
8 november 2022 om 11:00 AlgemeenHet is herfst, de bladeren vallen van de bomen en dat betekent dat er voor groenbeheerders een drukke tijd is aangebroken. Wanneer de natuur in rust is, gaan de bomensnoeiers juist aan de slag.
advertentie
Om genoeg hulp op te trommelen, wordt in het eerste weekend van november al jarenlang de zogenoemde Natuurwerkdag georganiseerd. Honderden vrijwilligers staken dit weekend de handen uit de mouwen en stonden met de voeten in de spreekwoordelijke klei.
In het hele land hebben zelfs meer dan 15.000 mensen meegedaan aan de Nationale Natuurwerkdag. Ze voerden ruim 560 klussen uit die bijdragen aan natuurbehoud- en herstel, zoals bollen en bomen planten, insectenhotels bouwen, snoeiwerkzaamheden verrichten, wilgen knotten en andere natuuractiviteiten. HvdB








