Het behandelteam vertelt over de mogelijke behandelingen.
Het behandelteam vertelt over de mogelijke behandelingen. stock

Ervaringsdag behandeling hersenletsel

31 mei 2024 om 15:08 Zorg

DE BILT Bent of kent u iemand met niet aangeboren hersenletsel? En wilt u meer weten over de mogelijkheden van behandeling na revalidatie? Kom dan naar de ervaringsdag van Interaktcontour op 14 juni.

advertentie

InteraktContour De bilt biedt behandeling in de chronische fase vanuit het landelijk samenwerkingsverband Hersenz. Dit gaat om een behandelprogramma voor volwassenen met niet aangeboren chronische hersenletsel. Tijdens het behandelprogramma leren patiënten omgaan met de veranderingen in het dagelijks leven als gevolg van het letsel. 

Tijdens de ervaringsdag zullen enkele leden uit het behandelteam u laten ervaren hoe een behandeling eruit kan zien. Er is plek voor 10 personen tijdens de ervaringsdag. Meld u aan via de link: https://forms.gle/QKM2U91sPd5SzoEa9.

Programma:

9.30: Uitleg Hersenz programma.

10.00: Cognitieve behandeling - pauze.

11.00: PMT (Psycho-Motorische Therapie).

11.45: Ruimte voor vragen.

InteraktContour

InteraktContour biedt ook begeleiding. De zorginstantie is gelegen aan Weltevreden 4C, 3731 AL, De Bilt. Voor contact kunt u mailen naar behandeling@interaktcontour.nl of bellen naar 06 - 38 33 11 29. Meer informatie over de organisatie en de behandeling is te vinden op www.interaktcontour.nl en www.hersenz.nl.