
Tennis bij Tautenburg
24 augustus 2026 om 12:00 OverigDeze hele week wordt het jaarlijkse Open Tennis Toernooi georganiseerd bij TPV Tautenburg.
advertentie
Op het prachtige tennispark in Maartensdijk wordt op 6 banen door 185 deelnemers volop gestreden in diverse categorieën zowel in de single als in de dubbel zal het een drukke boel zijn op het tennispark.
Veel bekenden
De wedstrijdleiding is al heel veel jaren in handen van Warner Harmsen en Yannick Verhoeven die bijna alle deelnemers bij naam kennen. Veel van hen doen al vele jaren mee met dit gezellige toernooi. Vooral spelers van FAK en Helios uit Bilthoven maar ook uit Hollandsche Rading, Westbroek en Groenekan genieten naast van het sportieve plezier en de topsfeer ook van de culinaire kunsten van het keukenteam.
Eten en drinken
Het keukenteam staat onder leiding van Danielle Bang en culinaire hoogvlieger chef Ries Floor al vele jaren garant voor heerlijke maaltijden op het ruime terras van Tautenburg. Uiteraard zijn ook toeschouwers van harte welkom om te komen genieten van fraai tennis en een voordelige goede maaltijd. Elke avond op doordeweekse dagen en natuurlijk het finaleweekend de hele dag staan garant voor mooi tennis en een gezellig drankje.












