Pizza Academy viert de uitbreiding met gratis workshops pizza bakken.
Pizza Academy viert de uitbreiding met gratis workshops pizza bakken. foto Marjolijn Lamme

Gratis workshop pizzabakken in De Bilt

6 augustus 2026 om 10:00 Overig

Aan de Hessenweg 110 in De Bilt is de Pizza Academy gevestigd waar Marcel Losekoot sinds 2012 anderen helpt om succesvol te worden in de pizza branche. 

advertentie

Marcel is de enige pizza-instructeur van Nederlandse afkomst die is opgeleid in Italië. Marcels’ passie zit in de ontwikkeling van gezonde en lekkere pizzabodems én innovatie. Inmiddels is het team uitgebreid met Salvatore Germana en Martin Steehouwer. Deze Master Trainers leren dus letterlijk horeca ondernemers hoe je een goede pizza bakt. En die kennis willen ze maar wat graag overbrengen.

Opleidingen en workshops

Naast de opleidingen voor professionals worden en ook workshops gegeven in De Bilt. Voor volwassen én voor kinderen. Daarmee stap je binnen in de wereld van de pizzabakkers. Je leert de essentiële kunst van het pizzabakken en hoe  je dat ook in je eigen keuken kan. Proeven is onderdeel van de workshops en uitbreiding van het aanbod is dan ook een logisch gevolg.

Winkel en eetgelegenheid

De voorzijde van het pand wordt momenteel verbouwd tot winkel en eetgelegenheid. Per 1 september zijn er dagverse pizza’s van dé pizzabakkers van Nederland te koop en is er op beperkte schaal gelegenheid om te eten, want - zo stelt Marcel - pizza brengt mensen samen. 

Gratis workshop

Het officiële openingsfeest wordt in oktober gehouden. Maar voor die tijd staat er een aantal leuke activiteiten op het programma waaronder de gratis workshop voor kinderen van 8 tot 15 jaar op 28 en 29 augustus. De kinderen maken helemaal zelf een pizza die in de professionele steenoven wordt gebakken. Hij mag mee naar huis, maar ook ter plekke opgegeten worden. De kinderen moeten vergezeld worden van een volwassene; die bakken niet mee, maar wellicht valt er een puntje pizza te scoren. Op beide dagen zijn er 4 sessies van maximaal 10 kinderen. Om hiervoor in aanmerking te komen vul je het inschrijfformulier in via https://bit.ly/KinderworkshopPizzaacademy.

Gratis pizza

Op 4 en 5 september deelt de Pizza Academy gratis pizza’s uit. Hoe je daarvoor in aanmerking kan komen lees je binnenkort in De Vierklank.